Doplněk stravy obsahuje vysoký podíl astaxantinu, vzácného barviva z rodiny karotenoidů, dále beta-karoten, lutein a vitamin E.

390 

NOVINKA

Vyvážená kombinace plodů a bylin, které podpoří váš zrak a mají i další pozitivní účinky na organismus.

310 

Doplněk stravy ze stromu Boswellia serrata má pozitivní vliv na kosti, klouby, svaly, trávicí soustavu, střeva, mozek a reprodukci.

310 

Podpořte své trávení a získejte ze stravy maximum! Bromelain obsahuje směs proteolytických enzymů z ananasu, které mají pozitivní vliv na funkci trávicí soustavy.

350 

Butyrát je mastná kyselina, vyskytující se v těle jako produkt některých střevních bakterií. V lidském organismu má řadu důležitých funkcí.

340 

NOVINKA

Chmel otáčivý patří mezi tradiční prostředky na podporu spánku. Pomůže vám k lepšímu zklidnění a přispěje k navození kvalitního, co nejméně přerušovaného spánku.

270 

Coleus forskohlii podporuje normální metabolismus tuků. Je vhodný pro všechny, kdo chtějí mít svou hmotnost pod kontrolou.

350 

Koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem účinné látky epigalokatechin-3-galátu.

470 

Nápoj z praženého kořene čekanky obecné a jemně mletého zázvoru je velice lahodný a má řadu výrazně pozitivních účinků na organismus.

290 

Extrakt ze sójových bobů s vysokým obsahem genisteinu a dalších prospěšných isoflavonů.

370 

Obsahuje kvalitní extrakt z granátového jablka s vysokým obsahem účinné látky kyseliny ellagové.

370 

Unikátní kombinace čistě rostlinných bio extraktů z rozmarýnu a ginkgo biloby podpoří kognitivní funkce, duševní rovnováhu a zajistí mozkovým buňkám dostatečný přísun kyslíku a živin.

340 

Kurkumin z kurkumy doplněný piperinem je nejlepší volba pro normální funkci vaší imunity, jater a kloubů.

290 

Dodejte svým nervovým buňkám esenciální aminokyselinu tryptofan, kterou potřebují pro tvorbu serotoninu – látky nezbytné pro přenos nervových signálů.

240 

Energie pro váš mozek i svaly ve formě, kterou vaše tělo opravdu využije – prémiový hořčík ve skvěle vstřebatelné formě bisglycinátu.

490 

Už žádné nervy a problémy se spánkem! Využijte mimořádných zklidňujících účinků mučenky pletní, zbavte se stresu i problémů s usínáním a zlepšete kvalitu svého spánku.

310 

NOVINKA

Vyzkoušej sílu nattokinázy – unikátního enzymu, který vzniká při fermentaci sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto.

490 

Dokonale vyladěná kombinace přírodních látek vyživí vaše oči a díky antioxidantům podpoří jejich ochranu před volnými radikály.

290 

Obsahuje vysoce kvalitní omega-3 nenasycené mastné kyseliny získané z volně žijících mořských ryb.

320 

NOVINKA

Obsahuje vysoce kvalitní rybí olej s poměrem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA vhodným zejména pro dospělé osoby.

450